Kontakt

Już teraz zapraszamy do kontaktu ze specjalistami i pracownikami Przychodni Lekarskiej NaLigonia w Głogówku:

Rejestracja+48 734 150 798rejestracja@naligonia.com
lek. med. Ilona Kura+48 734 150 798ilona.k@naligonia.com
lek. med. Irena Zięba-Małachowska+48 665 031 412irena.m@naligonia.com
lek. med. Marzena Augustyn+48 883 989 893marzena.a@naligonia.com
lek. med. Andrea Jazłowiecka-Kroczak+48 734 150 798andrea.k@naligonia.com
lek. med. Robert Zdanowski+48 734 150 798robert.z@naligonia.com
Tomasz Saska+48 77 443 96 07tomasz.s@naligonia.com

Formularz kontaktowy

 

Zapisz się do
newslettera