×

Umów się na wizytę

Przesyłając ten formularz zgadzasz się na przesłanie do firmy NaLigonia wprowadzonych informacji.
Twoje dane osobowe są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Służą wyłącznie do przetworzenia żądania i ułatwienia ponownego kontaktu.

 

Oferta

Protetyka

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się uzupełnianiem braków w uzębieniu pacjentów - zarówno pojedynczych, jak i mnogich, a także uszkodzonych tkanek zębowych. W naszym gabinecie oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu protetyki stomatologicznej, których efektem jest przywrócenie estetycznego uśmiechu oraz prawidłowej funkcjonalności narządu żucia.

Uzupełnianie braków zębowych

Nasi stomatolodzy, dzięki wiedzy i precyzji nabytej w ciągu wieloletniej pracy, skutecznie redukują wszelkie niedogodności związane z utratą zębów. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta dobieramy odpowiednią metodę leczenia, która zapewni w jego przypadku największą skuteczność i zagwarantuje zadowolenie.

Protezy

W naszym gabinecie wykonujemy nowoczesne protezy, stanowiące ruchome uzupełnienie braków zębowych, które w dowolnym momencie można zdjąć i ponownie założyć. Estetyczny uśmiech pacjenta przywracamy, stosując protezy szkieletowe (doskonale sprawdzające się przy częściowych brakach zębów), protezy akrylowe oraz protezy acetalowe.

Korony i mosty

W trosce o wszystkich pacjentów, w naszej ofercie znajdują się również korony i mosty ceramiczne oraz na podbudowie metalowej, które doskonale odbudowują zniszczone zęby. Warto jednak zaznaczyć, że mosty są skuteczną metodą rekonstrukcji zęba, jedynie w przypadku, gdy w sąsiedztwie luki, którą chcemy wypełnić, znajdują się zdrowe zęby. Stanowią one bowiem filary dla koron protetycznych, z których składa się most. Niezaprzeczalnym atutem tego typu leczenia jest ochrona przed próchnicą, a co za tym idzie wszelkimi, związanymi z nią dolegliwościami. Co więcej, uzupełnienie braku zębowego zmniejsza również ryzyko występowania chorób dziąseł.

Licówki

W celu poprawy stanu jamy ustnej pacjenta wykonujemy także licówki kompozytowe i ceramiczne. Licówki pokryją rozległe wypełnienie oraz uporczywe przebarwienia, zmieniają kształt zębów i pozwalają na nadanie im wymarzonego wyglądu. Są to niezwykle cienkie nakładki, które zachowują trwałość przez wiele lat. Taki typ leczenia przeznaczony jest dla pacjentów, którzy nie są usatysfakcjonowani barwą oraz kształtem swoich zębów. Licówki zapewniają bardzo naturalny efekt, a co najważniejsze - niezwykle skutecznie przywracają prawidłową kondycję policzkowych i wargowych powierzchni zębów.